Wydarzenia

ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ

  Dnia 18 stycznia 2017r. (środa) w Hali Sportowej MOSiR w Olkuszu odbyły się międzyklasowe rywalizacje w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO HOTELU „CENTURIA  WELLNESS&SPA”  W OGRODZIEŃCU

12 grudnia 2016 r klasy technikum obsługi turystycznej – II B i III B pod opieką pani Anny Grzybowskiej i pani Kariny Kurek pojechały na wycieczkę do kameralnego, urządzonego w klasycznym stylu  hotelu „Centuria” położonego nad rzeczką o tej samej nazwie.

KONKURS- KOMIKSOWA BAJKA EKONOMICZNA

KONKURS- KOMIKSOWA BAJKA EKONOMICZNA Konkurs dla miłośników komiksów

SZKOLNA WIGILIA

SZKOLNA WIGILIA             „A nadzieja znów wstąpi w nas…” Cytat oraz słowa nastrojowej „Kolędy dla nieobecnych” Zbigniewa Preisnera wprowadziły wszystkich zebranych w auli naszej szkoły w klimat świąt Bożego Narodzenia.

BOŻE NARODZENIE 2016 r.

Boże Narodzenie 2016 r. To właśnie tego wieczoru,  gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha – w serca złamane i smutne, cicha wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku.        W ten radosny Świąteczny czas życzę by…

SZLACHETNA PACZKA

Po raz szósty spisaliśmy się na 6! Wolontariusze Klubu Ośmiu dziękują wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy wsparli finansowo wybraną przez nas rodzinę, i umożliwili nam przygotowanie „Szlachetnej Paczki”.