WYDARZENIA

JUBILEUSZ 70-lecia SZKOŁY

Termin: 17 październik 2017r.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Termin: 4 Września 2017

Zakończenie roku szkolnego

Termin: 23 Czerwca 2017 @ 9:00

Dni Olkusza

Termin: 27 Maja 2017 @ 11:40

O naszej szkole...

szkola

Jedną z wielu ważnych dat w historii miasta Olkusza i jego rozwoju był na pewno rok 1947. Wtedy to właśnie w dniu 1 września z inicjatywy Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Olkuszu oraz Kuratorium Szkolnego Krakowskiego powstało Prywatne Trzechletnie Gimnazjum Handlowe. Początkowo szkoła stanowiła część składową Liceum Ogólnokształcącego.

1 IX 1949 roku nazwa zostaje zmieniona na Szkołę Administracyjno - Handlową I Stopnia Licealnego. Dwa lata później nastąpiło jej upaństwowienie.

Więcej…

KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW

       W dniu 14.12.2017 r. odbyła się  21 edycja Konkursu wiedzy z rachunkowości i finansów jednostek gospodarczych organizowana przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, O/O w Krakowie. Czytaj więcej…

WOLONTARIUSZ ROKU-KONKURS!

Wolontariusz Roku, to konkurs już po raz dziesiąty organizowany przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu. W ubiegły czwartek nastąpiło jego uroczyste rozstrzygnięcie, podczas Powiatowej Gali Wolontariatu w Wolbromiu. Czytaj więcej…

„LUBIĘ LUDZI”-akcja SZLACHETNEJ PACZKI

„Lubię ludzi” – to tegoroczne hasło ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Społeczność naszej szkoły dosłownie wcieliła te słowa w życie. Przygotowaliśmy Paczkę dla wybranej rodziny, odpowiadając na jej potrzeby. Czytaj więcej…

Powiatowa Licealiada Młodzieży w Szachach Drużynowych

20 listopada w naszej szkole odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w Szachach Drużynowych. W naszej szkole gościliśmy drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Olkuskiego. Nasza drużyna, w której skład wchodzili: Bieniek Szymon IIIdT, Fraś Martyna IIIdT, Maroszek Jakub IIIdT, Obminianyi Dmytro IaT , zajęła IV miejsce w Powiecie. Czytaj więcej…