Wydarzenia

DNI OTWARTE W EKONOMIKU

24 IV 2017r. w Zespole Szkół Nr 3 im. A. Kocjana w Olkuszu został zorganizowany „Dzień Otwartych Drzwi” dla uczniów III klas gimnazjum. Przybyli goście zostali zaproszeni do szkolnej auli, gdzie przywitał ich dyrektor szkoły Tomasz Lis.

KOMUNIKAT DLA KLAS 4 TECHNIKUM I 3 LO

Komunikat dla klas 4  technikum i 3 LO Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 28 kwietnia 2017 r. (tj. piątek) o godz. 9:15 w auli szkolnej. O godz. 8:00 w Bazylice Św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu odbędzie się Msza święta w intencji tegorocznych maturzystów.

KOLEJNY SUKCES WERONIKI

Kolejny sukces Weroniki Weronika Wąsowska ,uczennica klasy II E Technikum została laureatką etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego konkursu historycznego ,,Bóg, Honor i Ojczyzna – wartości polskiego ziemiaństwa”.

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY

Powiatowy konkurs historyczny

SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI

24 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Nr 3 im. A. Kocjana w Olkuszu odbędzie się „Szkolny Dzień Profilaktyki”.