Wydarzenia

WYCIECZKA DO PODZIEMI

Klasy 3bT i 2bT zwiedziły podziemia olkuskiego ratusza, na rynku.

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO HOTELU „CENTURIA  WELLNESS&SPA”  W OGRODZIEŃCU

12 grudnia 2016 r klasy technikum obsługi turystycznej – II B i III B pod opieką pani Anny Grzybowskiej i pani Kariny Kurek pojechały na wycieczkę do kameralnego, urządzonego w klasycznym stylu  hotelu „Centuria” położonego nad rzeczką o tej samej nazwie.

KONKURS- KOMIKSOWA BAJKA EKONOMICZNA

KONKURS- KOMIKSOWA BAJKA EKONOMICZNA Konkurs dla miłośników komiksów

SZKOLNA WIGILIA

SZKOLNA WIGILIA             „A nadzieja znów wstąpi w nas…” Cytat oraz słowa nastrojowej „Kolędy dla nieobecnych” Zbigniewa Preisnera wprowadziły wszystkich zebranych w auli naszej szkoły w klimat świąt Bożego Narodzenia.

BOŻE NARODZENIE 2016 r.

Boże Narodzenie 2016 r. To właśnie tego wieczoru,  gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha – w serca złamane i smutne, cicha wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku.        W ten radosny Świąteczny czas życzę by…