Kadra

Spis treści

1. Kadra kierownicza naszej szkoły
2. Grono pedagogiczne naszej szkoły
3. Wychowawcy Klas
4. Pedagog Szkolny mgr Elżbieta Gurgul
5. Biblioteka Zespołu Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu

1. Kadra kierownicza naszej szkoły

DYREKTOR – mgr Tomasz Lis

WICEDYREKTOR – mgr Bożena Trzewiczek

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO– mgr inż. Jolanta Kula

 

2. Grono pedagogiczne naszej szkoły

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

JĘZYK POLSKI

Banasiewicz Beata – beatabanasiewicz@wp.pl

Goździelska Agnieszka – a.gozdzielska@wp.pl

Hajduła Anna – a.hajdula@wp.pl

MATEMATYKA

Kula Jolanta – jolak01@poczta.fm

Strojna Teresa – teresa.strojna@zskocjan.pl

Drożyńska-Glibowska Barbara – krzyibar@poczta.fm

JĘZYK ANGIELSKI

Bernacka Beata – beata.bernacka@zskocjan.pl

Cichacka Maryla – marylac7@o2.pl

Kowalik Barbara – kowalikbarbara@interia.eu

Kurek Joanna – k.domik@interia.pl

Winiarczyk-Wiśniewska Dagmara – dagmaratrada@gmail.com

Źrałka Edyta – edyzra1@wp.pl

JĘZYK NIEMIECKI

Kajda Alicja – alicja_kajda@poczta.onet.pl

Brodzińska (Syguła) Agata – agata.brodzinska.sygula@zskocjan.pl

Szarkowicz-Piasny Maria – m.piasny@op.pl

FIZYKA

Rachucka Bożena  – brachucka@onet.eu

CHEMIA

Bigaj Elżbieta – elbieta.bigaj@interia.pl

BIOLOGIA

Kyzioł Dorota – dorotakyziol@vp.pl

GEOGRAFIA

Piątek Marcin – marcin.piatek@onet.eu

PEDAGOG

Elżbieta Gurgul – pedagog.zs3@interia.pl

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Gurgul Marta – laskawiecmarta92@gmail.com

Wdowik Agata – agatawdowik@wp.pl

Mocny Adam – a.mocny@interia.pl

Natkaniec Dominika – natek271@wp.pl

Synowiec Witold – kamasynowiec@op.pl

 

RELIGIA

Jurczyk Urszula – u.jurczyk@interia.pl

Ks. Piotr Bardo – pbardo@interia.pl

 

INFORMATYKA

Kula Izydor – izydor.kula@zskocjan.pl

HISTORIA

Brodzińska Agata – a.bieda_brodzinska@wp.pl

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH INFORMATYCZNYCH

Galas Aneta – aneta-galas@wp.pl

Kula Izydor-

Lis Tomasz – tomasz.lis@zskocjan.pl

Lubaszka Piotr – piotr.lubaszka@op.pl

Murat Mikołaj – mikolaj.murat@gmail.com

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH EKONOMICZNYCH

Gąsior Małgorzata – gosiaxy2@wp.pl

Grzybowska Anna – anna.grzybowska@zskocjan.pl

Gurgul Elżbieta – pedagog.zs3@interia.pl

Kluczewska Anna-

Kurek Karina – kkurek2@tlen.pl

Piszczek Krystyna – krystyna.piszczek@zskocjan.pl

Rembelska Renata – rembelska_renata@wp.pl

Sioła Danuta- desiolka@gmail.com

Ścisłowska Anna – aso27@onet.pl

Świerczek Zbigniew – zbigniew.swierczek@zskocjan.pl

Trzewiczek Bożena – bozenatrz@o2.pl

Trzciąkowska-Choczaj Izabela – ichoczaj@interia.pl

Walczak Teresa – teresa.walczak@zskocjan.pl

 

3. Wychowawcy Klas

Technikum

1a – mgr Agnieszka Goździelska
1b – mgr Dagmara Winiarczyk-Wiśniewska
1c – mgr Izabela Trzciąkowska-Choczaj
1d – mgr Joanna Kurek
2a – mgr Małgorzata Gąsior
2b – mgr Beata Banasiewicz
2c – mgr Bożena Rachucka
2d – mgr Teresa Strojna
3a – mgr Maryla Cichacka
3b – mgr Anna Hajduła
3c – mgr inż. Jolanta Kula
3d – mgr Beata Bernacka
3e – mgr Agata Brodzińska
4a – mgr Marcin Piątek
4b – mgr Karina Kurek
4c – mgr Aneta Galas

 

4. Pedagog Szkolny mgr Elżbieta Gurgul

Drogi uczniu!

Kiedy do pedagoga szkolnego?

Zawsze wtedy:

Drodzy rodzice!

Zapraszam Państwa, jeśli martwi Was to co dzieje się z Waszym dzieckiem, a przede wszystkim:

Godziny pracy

Poniedziałek 8.45 – 11.45
Wtorek 8.15 – 14.15
Środa 8.40 – 10.50 i 11.35 – 13.25
Czwartek 9.00 – 16.00
Piątek 9.45 – 14.45
Można również nawiązać kontakt poprzez e-mail: pedagog.zs3@interia.pl

 

5. Biblioteka Zespołu Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu

Godziny pracy:

Poniedziałek 8:00 – 15:00
Wtorek 8:00 – 15:00
Środa 8:00 – 15:00
Czwartek 8:00 – 14:00
Piątek 8:00 – 14:00

Bibliotekarze:

Bożena Kazuch, Wiesława Syguła

Kontakt: (32) 643 06 92 wew. 55

E-mail: bibliotekazs3@interia.pl