ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA ZWIERZĄT

Do schronisk przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli. Część z nich szybko znajduje nowy dom, ale w schronisku pozostają zwierzęta, którym potrzebna jest nasza pomoc, dlatego w ostatnim czasie w Zespole Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu zorganizowano zbiórkę żywności dla zwierząt.Uczniowie naszej szkoły pomyśleli również o tym, aby naszym czworonogom ofiarować koce.

Największym zaangażowaniem wykazały się klasy IcT oraz IVaT, które zebrały najwięcej karmy. Całą akcje zorganizowali pani Dagmara Winiarczyk i pan Witold Synowiec z pomocą Pauliny Filarskiej z IIIeT.

Wszystkie rzeczy zebrane podczas tej zbiórki zostały przewiezione do schroniska „RAFIK” w Bolesławiu.

              Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc dla schroniska.