RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA

Razem dla wspólnego dobra! To hasło polskiej edycji Międzynarodowego Dnia Dobrych Uczynków GOOG DEEDS DAY, którego lokalny finał odbył się w niedzielę 15 kwietnia w olkuskim Rynku.
Good Deeds Day Polska to wydarzenie zainicjowane na terenie naszego kraju przez Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie.

Wizją całego wydarzenia jest czynienie społeczeństwa lepszym, bardziej otwartym na drugiego człowieka i jego potrzeby.

Wolontariusze Klubu Ośmiu wzięli udział w dwóch przedsięwzięciach: porządkowanie budynku i placu wokół przedszkola terapeutycznego w Bukownie, oraz wolontariat w schronisku dla zwierząt w Bolesławiu. W Good Deeds Day aktywnie zaangażowani byli: Urszula Januszek, Kamil Kalembka, Oliwia Wrzask, Kamila Noga, Alicja Przyjemska, Weronika Brzeska i Daria Świstowska. Podczas niedzielnej uroczystości na scenie zobaczyć  mogliśmy także Natalię Wiercioch z grupą taneczną.

Zajrzyjcie tu:

DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW
https://www.przeglad.olkuski.pl/index.php/artykuly/kultura/wydarzenia/18170-drugi-dzien-dobrych-uczynkow-zdjecia