WYRÓŻNIENIE KLUBU OŚMIU

W piątkowy wieczór Hala Widowiskowo-Sportowa DorJan w Sosnowcu tętniła radością
i zabawą. A wszystko za sprawą III Andrzejkowego Balu Wolontariuszy – VIVAT NIEPODLEGŁA, zorganizowanego przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej oraz jednostki samorządowe z terenu diecezji. Bal to forma podziękowania wolontariuszom za całoroczną pracę, a jego kulminacyjnym punktem było rozstrzygnięcie konkursu Wolontariat-podaj dalej, na najlepszą grupę wolontariacką roku szkolnego 2017/18.

Z dumą informujemy, że nasz Klub, który po raz pierwszy brał udział w tym konkursie został wyróżniony! Czteroosobowa delegacja wolontariuszy wraz z opiekunkami otrzymała z rąk Dyrektora Sosnowieckiej Caritas  dyplom i puchar! Poza świetną zabawą, udział
w Balu i zdobyte wyróżnienie wzmacnia  naszą motywację do bezinteresownej pracy dla innych. WYRÓŻNIENIE-KLKNIJ NA LINK

 

Wolontariusze Klubu Ośmiu