MAMY WOLONTARIUSZKĘ ROKU

Każdemu, kto tonie, należy podać rękę – słowa Ireny Sendlerowej towarzyszyły XI Targom Wolontariatu, podczas których nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Wolontariusz Roku 2018. W kategorii Wolontariusz-Uczeń I miejsce zdobyła wolontariuszka Klubu Ośmiu Ula Januszek z kl. IV a, której aktywną i kreatywną pracę w wolontariacie doceniła Kapituła Konkursu.

Spośród wielu zgłoszonych w tej kategorii kandydatur, wyróżniono również Kingę Remberską z III a i Kasię Wolną z IV e. Natomiast Pani Agata Wdowik została wyróżniona w Kategorii Wolontariusz Nauczyciel – propagator idei wolontariatu. Jesteśmy dumne i gratulujemy nagrodzonym! Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, za całoroczną pracę dziękujemy też wszystkim naszym wolontariuszom, którzy z zaangażowaniem i oddaniem podejmowali różnorakie działania zarówno w szkole, jak i poza nią. Drodzy Wolontariusze, mimo że nie zawsze wasza praca jest doceniana i szanowana, pamiętajcie – Wolontariat ma sens

🙂

 

Opiekunki Klubu Ośmiu