Rok szkolny 2016/2017

Spis treści

1. Godziny zajęć lekcyjnych 
2. Kalendarz roku szkolnego 2017/2018 
3. WYKAZ DNI OTWARTYCH
4. Wykaz zajęć dodatkowych
5. Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

 

1. GODZINY ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

1. 8:05 – 8:50
2. 9:00 – 9:45
3. 9:50 – 10:35
4. 10:50 – 11:35
5. 11:45 – 12:30
6. 12:35 – 13:20
7. 13:25 – 14:10
8. 14:15 – 15:00

2. KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

I okres 04.09.2017r. – 22.12.2017r.

4 września 2017r. – Rozpoczęcie roku szkolnego

23 grudnia 2016r. – 31 grudnia 2017r. – Zimowa przerwa świąteczna

 

II okres 01.01.2018r. – 22.06.2018r.

12 luty 25 luty 2018r. – Ferie zimowe

Marzec –  2018r.– Rekolekcje Wielkopostne

29 marca – 3 kwietnia 2018. — Wiosenna przerwa świąteczna

27 kwietnia 2018r. — Zakończenie zajęć w programowo najwyższych

od 4 maja 2018r— Egzamin maturalny w sesji wiosennej

22 czerwca 2018r. — Zakończenie rocznych zajęć edukacyjnych

 

3. WYKAZ DNI OTWARTYCH

14 wrzesień 2017r.  (godz. 16.00 – zebrania klas wszystkich (Aula godz.16.00. potem – około 16.25 w klasach).

14 wrzesień 2017r.  około godz. 17.00 – 17.15 – ogólne zebranie Rad Klasowych Rodziców.

9 styczeń 2018r. – zebrania z rodzicami po klasyfikacji śródrocznej.

 

Dni Otwarte:  (również spotkania z rodzicami od 16.00)

16 listopad 2017r. (czwartek)     16.30 – 18.00
9
styczeń 2018r. (poniedziałek)    16.30 – 18.00
21 marzec 2018r. (Środa)         16.30 – 18.00
15 maj 2018r. (wtorek)    16.30 – 18.00

 

4. Wykaz zajęć dodatkowych 2016/2017

 

Lp. Rodzaj zajęć Prowadzący Termin/sala
1. Zajęcia uzupełniające i rozwijające – mat. Podstawa i rozszerzenieIIIB LO, IV AT E. Źrałka Czwartek15.00 – 15.45

Sala 53

2. Zajęcia rozwijające, przygotowanie do konkursu M. Szarkowicz – Piasny Wtorek8.05 – 8.50

Sala 53

3. Zajęcia rozwijające dla klas IIIT i IVTPrzygotowanie do konkursów i matury A. Kajda Czwartek7.00 – 8.00

Piątek

8.05 – 8.50

Sala 54

4. Zajęcia rozwijające przygotowujące do matury rozszerzonej,kl. IVBT, IIIALO B. Bernacka Piątek8.05 – 8.50

Sala 47

5. Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla uczniów klasy IVCT D. Winiarczyk Wtorek8.05 – 8.50

Sala 103

6. Zajęcia uzupełniające – przygotowanie do matury – 3ALO M. Cichacka Wtorek8.05 – 8.50

Sala 101

7. Zajęcia uzupełniające- przygotowanie do matury – 4AT i 4CT B. Kowalik Czwartek14.15 – 15.00

Sala 103

8. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze 2ALO J. Kurek Środa13.25 – 14.10

Sala 53

9. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze(konsultacje indywidualne i grupowe) A. Kajda Wtorek7.00 – 8.00

Sala 54 lub

14.15 – 15.00

10. Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze     z j. angielskiego IIIDT A. Brodzińska Środa8.05 – 8.50

 

11. Rozwijające – program Ctt I. Kula Poniedziałek 14.15 – 15.0015.05 – 15.50
12. Kółko przedsiębiorczości T. Walczak Poniedziałek 14.15 – 15.00Czwartek      14.15 – 15.00

(co drugi tydzień)

13. Koło ekonomiczne A. Kluczewska Wtorek14.15 – 15.00
14. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawczez przedmiotu pracownia informatyczno – turystyczna K. Piszczek Czwartek14.15 – 15.00

lub Środa

13.25 – 14.10

(po ustaleniu z uczniami)

15. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawczez przedmiotu pracownia rachunków R. Rembelska Sobota9.00
16. Zajęcia wyrównawczo – dydaktyczne dla zawodu technik obsługi turystycznej (kwalifikacja T13) A. Grzybowska Poniedziałek  14.15 -15.00
17. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawczez przedmiotu pracownie tworzenia stron inter. i baz danych A. Galas Czwartek15.05 – 15.50
18. Zajęcia wyrównawczo – dydaktyczne dla zawodu technik obsługi turystycznej (kwalifikacja T13 i T14) K. Karina Środa13.25 – 14.10

Środa

14.15 -15.00

( co 2 tygodnie)

19. Zajęcia opiekuńczo – rekreacyjne A. Wdowik Poniedziałek 7.05 – 7.50
20. Zajęcia opiekuńczo – rekreacyjne D. Natkaniec Wtorek7.05 – 7.50
21. Zajęcia sportowo – rekreacyjnegry zespołowe, tenis stołowy W. Synowiec Sobota9.00 – 11.00
22. Zajęcia sportowo – rekreacyjnegry zespołowe, tenis stołowy A. Mocny Poniedziałek 15.00 – 16.00
23. Zajęcia dodatkowe Fakultet – poziom rozszerzony Kula Jolanta Pon. 14.15-15.00

kl. 1cT

Śr

13.25-14.10

– kl. 3aLO

24. Fakultet Karcz Jadwiga Wt.14.15-15.00– 2bT/3aT

Czw. 8.05-8.50

–1eT/3bLO

25. Fakultet – poziom rozszerzony Strojna Teresa Pon.-14.15-15.00

– 4aT/4bT

26. Zajęcia dodatkowe Fakultet – poziom podstawowy Barbara Drożyńska – Glibowska Pon. 7.15 – 8.10

– kl. 1bT/1dT

Czw.

-14.15-15.00

-4bT/4cT

27. Fakultet z chemii Bigaj Elżbieta Czw. -14.15-15.00.
28. Zajęcia dodatkowe Galas Aneta Czw –15.05-15.50.
29. Zajęcia dodatkowe Markiewicz Katarzyna Pt. –14.15-15.00

godz.lek. – kl. I – 1raz/miesiąc

30 Fakultet – poziom rozszerzony Rachucka Bożena Wt. – 15.05-15.50.

– kl. 4cT/4dT

31. Fakultet – poziom rozszerzony dla klas maturalnych Piątek Marcin Śr – -13.25-14.10
32. Fakultet – dla kas maturalnych Kyzioł Dorota Wt – 12-35-13.20Śr – 13.25-14.10
33. Kółko historyczne Agata Brodzińska Wtorek, s. 37 14.15-15.00
34. Klub ośmiu – wolontariat Wiesława Syguła Środa, biblioteka, g. 14.10-15.00 lub 15.05-15.50
35. Koło miłośników poezji Bożena Kazuch Poniedziałek, bibliotekag.14.10-15.00 lub 15.05-15.50
36. Fakultet z j. polskiego Agnieszka Goździelska Czwartki, -13.25-14.10
37. Fakultet z j. polskiego Anna Hajduła Sobota, g. ….
38. Fakultet z j. polskiego Beata Banasiewicz Sobota, g. ….
39. Zajęcia dydaktyczne uzupełniające – wos Edyta Frejlich Środy, -14.10-15.00
40. Fakultety – WOS Izabela Trzciąkowska-Choczaj Poniedziałek,-13.25-14.10

5. Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017

Link do pobrania