THE VOICE OF BETHLEHEM

The voice of Bethlehem,
pod takim hasłem 22 grudnia przebiegło nasze wigilijne spotkanie. Do chóru anielskiego przyłączyły się wszystkie klasy, rywalizując ze sobą w szkolnym konkursie kolęd i pastorałek.

Jury w składzie Pan Dyrektor Tomasz Lis, Pani Elżbieta Gurgul i Pani Agata Wdowik, nie miało łatwego zadania. Jak wyłonić zwycięzcę, skoro wiele klas oprócz wykonania kolędy, urzekało nas rekwizytami, kostiumami mini scenkami i oryginalnością aranżacji? Ostatecznie zwyciężyła klasa III a, na kolejnych miejscach podium znalazły się klasy: IV b i IV a. Wyróżniono klasy III c, III d oraz IV c. Gratulujemy!!!

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom, wychowawcom klas i… trenerom głosów);

Jeśli chcecie się obejrzeć okiem fotoreportera, zajrzyjcie do galerii zdjęć.

Organizatorzy