Tytuł “Brązowej Szkoły”


Drodzy uczniowie, nauczyciele, pracownicy i sympatycy naszej szkoły … Miło nam przekazać fantastyczną wiadomość.
Miło nam przekazać fantastyczną wiadomość. Nasz Zespół Szkół został bardzo wysoko sklasyfikowany w rankingu szkół miesięcznika edukacyjnego Perspektywy. Otóż dostaliśmy Brązową Tarczę tego rankingu w kategorii Techników. Zostaliśmy docenieni za wysokie wyniki matur i egzaminów zawodowych w 2018r. Jesteśmy aktualnie uznani przez ten ranking za najlepsze technikum w naszym powiecie. Uzyskaliśmy duży progres w stosunku do poprzedniego roku. Pragniemy podziękować uczniom i nauczycielom za podniesienie szkoły na wyższe miejsce w tej klasyfikacji. To ogromne wyróżnienie i jednocześnie sygnał dla rodziców, że tutaj NAPRAWDĘ uczymy sukcesu. Teraz w ferie możemy oddać się radości i świętowaniu ale sukces pobudza tylko nasz apetyt i zachęca do dalszej pracy. Jesteśmy przekonani, że możemy jeszcze więcej i może w nieodległej przyszłości sięgniemy po srebrną tarczę. Tak trzymać!