Sukcesy na Licealiadzie


Na Powiatowej Drużynowej Licealiadzie w Lekkiej Atletyce 23.05.22 w punktacji ogólnej nasze uczennice zdobyły II miejsce, a uczniowie IV. Kilka osiągniętych wyników, zdobytych medali, zasługuje na wyróżnienie: Ewelina Łabuzek I miejsce w biegu na 100m, a Kubanek zajęła III miejsce. Natalia Bugaj w skoku w dal zdobyła II miejsce, Debora Leszczyńska w biegu na 800m zajęła III miejsce, a Pabisek w konkurencji pchnięcia kulą również III miejsce. Sztafeta 4x100m dziewcząt zajęła III miejsce. Wśród chłopców najlepsze wyniki to: II miejsce Michała Dziechciowskiego w biegu na 100m, Damian Kozera na 1500m był drugi, a sztafeta 4x100m chłopców zajęła III miejsce. Opiekunami i sędziami były: Dominika Natkaniec i Agata Wdowik. Gratulujemy!

Read more…

Festiwal Artystyczny Młodzieży


Co za emocje! Właśnie zakończyła się Gala finałowa w Teatrze Groteska w Krakowie – koncert, w czasie którego zostały ogłoszone wyniki 42 Festiwalu Artystycznego Młodzieży! Miło mi zakomunikować, że nasze uczennice, nominowane w kategorii muzyka były bezkonkurencyjne!! Justyna Glonek wygrała, a Patrycja Tomczyk zajęła II miejsce. To wielki sukces, bo poziom był naprawdę wysoki! Dziewczyny, jesteście wspaniałe!

Read more…

Warsztaty językowe!


Grupa pasjonatów nauki języka angielskiego wybrała się do szkoły językowej Profilingua w Krakowie na wyjątkowe zajęcia. Native speaker, pani Alexandra, podała nam wiele ciekawostek dotyczących Wielkiej Brytanii, jej mieszkańców, edukacji, geografii, rodziny królewskiej, Londynu. Następnie pracowaliśmy w grupach robiąc niecodzienne ćwiczenia językowe. Było bardzo ciekawie i wiele zapamiętaliśmy. Dołączamy kilka zdjęć. Wyjazd zorganizowały Joanna Kurek i Barbara Kowalik.

Read more…