Targi Wolontariatu


Dnia 1 grudnia Szkolny Klub Wolontariatu brał udział w XVI Targach Wolontariatu odbywających się pod hasłem “Oczyszczeni dobrem”. Wydarzenie to, będące świętem wszystkich wolontariuszy, jest okazją do wręczenia nagrody dla wolontariusza roku. Wśród uczniów nominowani byli: Kamil Foryś i Szymon Ambrozik z klasy 4d.
Miło nam poinformować, że Pani Marta Gurgul została laureatem konkursu w kategorii najlepszy wolontariusz pedagog- propagator idei wolontariatu w szkole średniej.

Read more…

Powiatowa Licealiada młodzieży w szachach drużynowych


W dniu 24.11.2023 w naszej szkole na auli odbyła się Powiatowa Licealiada młodzieży w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn z Powiatu Olkuskiego. Rywalizacja między szkołami przebiegała w miłej i koleżeńskiej atmosferze i zgodnie z zasadą fair play. Nasz Zespół w składzie: Maksymilian Januszek, Kacper Kordaszewski, Jakub Panek, Paulina Piątek, Mikołaj Sosiński, Julia Kątniak, Jakub Szczygieł oraz Kacper Ekier zajął 4 miejsce w Powiecie. Serdecznie gratulujemy im godnego reprezentowania szkoły i życzmy dalszych sukcesów.

Read more…

Powiatowa Licealiada w Badmintonie


Dnia 7 XI 2023 Odbyła się Powiatowa Licealiada w Badmintonie. Nasza reprezentacja dziewcząt zdobyła brązowy medal, zajmując III miejsce, a drużyna chłopców zajęła IV miejsce. Opiekunem drużyn była Agata Wdowik

Read more…