Powiatowa Licealiada młodzieży w szachach drużynowych


W dniu 29.11.2021 w naszej szkole na auli odbyła się Powiatowa Licealiada młodzieży w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn z Powiatu Olkuskiego. Rywalizacja między szkołami przebiegała w miłej i koleżeńskiej atmosferze i zgodnie z zasadą fair play. Nasz Zespół w składzie: Seweryn Martyna, Ochowicz Jakub, Sikora Mikołaj oraz Januszek Maksymilian zajął 2 miejsce w Powiecie. Serdecznie gratulujemy im godnego reprezentowania szkoły i życzmy dalszych sukcesów.

Read more…

Wspaniały sukces Mikołaja Gila


Mikołaj Gil, zawodnik UKSu Judo Wolbrom, uczeń pierwszej klasy Zespołu Szkół Nr3 (technik informatyk), został wicemistrzem Polski Młodzików w Judo w wadze do 50 kg podczas zawodów, które odbyły się 27 listopada w Pile. Jesteśmy dumni! Serdecznie gratulujemy zdobycia srebrnego medalu i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Mikołaja.

Read more…

Sukces naszej wokalistki


W dniu 19 listopada 2021 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu, odbył się XV Powiatowy Konkurs Muzyczno-Recytatorski. Naszą szkołę reprezentowała w kategorii muzycznej uczennica klasy III dIR Patrycja Tomczyk. Patrycja zajęła II miejsce prezentując utwór “Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”. Warto nadmienić, że uczniowie Zespołu Szkół nr 3 mieli okazję usłyszeć utwór ten w wykonaniu Patrycji w czasie uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Patrycji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.