Mateusz zwycięzcą!


Z okazji 100. rocznicy przyłączenia Górnego Śląska do Polski, diecezja sosnowiecka organizuje cykl uroczystości i konkursów dla uczczenia tego wydarzenia. Kolejny uczeń „Ekonomika” odniósł w nim sukces. Tym razem konkurs na Replikę pomnika Powstańców Górnego Śląska w Sosnowcu wygrał uczeń klasy 1c Mateusz Marek, który wykazał się nie tylko kreatywnością, ale również oryginalnym wykonaniem pracy. Brawa dla naszego Zwycięzcy!

XI Koncert Charytatywny „Scena dla Każdego” w Zespole Szkół Nr3


Już po raz jedenasty w auli Zespołu Szkół Nr3 spotkała się cała społeczność szkolna, żeby bawiąc się – pomagać. Po dwuletniej przerwie odbył się wyczekiwany Koncert Charytatywny, który już ma swoje stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń szkolnych. Jest to impreza jedyna w swoim rodzaju, a uczniowie czekają na nią cały rok. Co sprawia, że Koncert Charytatywny jest wyjątkowy? Przede wszystkim to, że pomagamy potrzebującym związanym z Zespołem Szkół Nr3, oraz formuła koncertu.

Read more…

VIII Konkurs Taneczny „Nasz Polonez” o Puchar Dyrektorów Szkół Olkuskich w ZS Nr3


Po raz ósmy w auli Zespołu Szkół Nr3 im. Antoniego Kocjana, spotkali się tancerze ze szkół Powiatu Olkuskiego, aby rywalizować, ale również wspólnie zatańczyć poloneza. 16 marca 2022 odbył się VIII Konkurs Taneczny „Nasz Polonez” o Puchar Dyrektorów Szkół Olkuskich. Konkurs objął patronatem Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk. Pamiątkowe puchary i statuetki ufundowało Starostwo Powiatowe w Olkuszu.

Read more…