X Turniej Piłki Siatkowej „Fair Play Łączy Pokolenia”


24 października w Zespole Szkół Nr3 został rozegrany jubileuszowy, X Turniej Piłki Siatkowej „Fair Play Łączy Pokolenia”. Po raz pierwszy uczniowie, nauczyciele, absolwenci, sponsorzy i przyjaciele szkoły zagrali w nowej sali gimnastycznej. Z okazji jubileuszu i w ramach promocji szkoły zaproszona została do udziału w turnieju reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 4.

Read more…

Dzień Miłośników Pluszaków


Dnia 28 października nasza szkoła zamieniła się w najmilsze miejsce na świecie. Wszystko to za sprawą hucznie obchodzonego Dnia Miłośników Pluszaków, których jak się okazało, w naszej społeczności nie brakuje. Podczas długiej przerwy w auli szkolnej odbył się konkurs na największego, najbardziej odjechanego oraz najmilszego pluszaka.

Read more…

Rajd Rowerowy


Aby uczcić 104 rocznicę Odzyskania Niepodległości i 108 rocznicę Bitwy pod Krzywopłotami wzięliśmy udział w Rajdzie Rowerowym. Po uroczystości złożenia kwiatów pod Pomnikiem Legionistów na cmentarzu w Bydlinie, wyruszyliśmy na trasę. Pokonywaliśmy 5 razy pętlę o długości 20km. Każdy jechał w swoim tempie i według swoich możliwości. Jako reprezentacja szkoły, czyli Klub Rowerowy “EKONOMIK TEAM” pokonaliśmy ponad 300km!! Na taki super wynik zapracowali: Kacper Witkowski i Maciej Oleszak z IIId, Szymon Ambrozik z IIId, pan Krzysztof Witkowski i p. Agata Wdowik.

Read more…