Targi Wolontariatu


Dnia 1 grudnia Szkolny Klub Wolontariatu brał udział w XVI Targach Wolontariatu odbywających się pod hasłem “Oczyszczeni dobrem”. Wydarzenie to, będące świętem wszystkich wolontariuszy, jest okazją do wręczenia nagrody dla wolontariusza roku. Wśród uczniów nominowani byli: Kamil Foryś i Szymon Ambrozik z klasy 4d.
Miło nam poinformować, że Pani Marta Gurgul została laureatem konkursu w kategorii najlepszy wolontariusz pedagog- propagator idei wolontariatu w szkole średniej.

W kategorii najlepszy wolontariusz w mojej organizacji laureatem została Dominika Maroszek – absolwentka naszej szkoły, była wolontariuszka Szkolnego Klubu Wolontariatu, która dalej nas wspiera i prężnie działa w Stowarzyszeniu Otwarci Bydlin.
Kochani Wolontariusze z okazji Waszego Święta życzymy zapału, energii do działania i uśmiechu na twarzy. 🙂