Powiatowa Licealiada Młodzieży w Pływaniu


W dniu 16.01.2020r. odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w Pływaniu drużynowym i indywidualnym dziewcząt i chłopców. W ramach współzawodnictwa szkół ponadpodstawowych odbyły się zawody w pływaniu na basenie krytym przy SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Iwaszkiewicza w Olkuszu.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Jakubczyk Karolina, Jamróg Natalia, Machera Kinga, Roszak Marta, Sędzik Aleksandra, Tarnowska Julia zajęła II miejsce w Powiecie, natomiast reprezentacja chłopców w składzie: Kuboń Szymon, Markiewicz Wiktor, Maroszek Filip, Piętka Konrad, Syguła Dawid, Syguła Grzegorz, Tochowicz Szymon zajęła III miejsce w Powiecie.
W rywalizacji indywidualnej zdobyliśmy dwa srebrne medale. Roszak Marta – II miejsce w stylu klasycznym oraz Natalia Jamróg II miejsce w stylu dowolnym.
Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie Naszej Szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.