Powiatowa Licealiada młodzieży w szachach drużynowych


W dniu 29.11.2021 w naszej szkole na auli odbyła się Powiatowa Licealiada młodzieży w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn z Powiatu Olkuskiego. Rywalizacja między szkołami przebiegała w miłej i koleżeńskiej atmosferze i zgodnie z zasadą fair play. Nasz Zespół w składzie: Seweryn Martyna, Ochowicz Jakub, Sikora Mikołaj oraz Januszek Maksymilian zajął 2 miejsce w Powiecie. Serdecznie gratulujemy im godnego reprezentowania szkoły i życzmy dalszych sukcesów.

Oficjalne wyniki:

  1. I LO w Olkuszu;
  2. Zespół Szkół Nr 3 w Olkuszu;
  3. IV LO w Olkuszu;
  4. Zespól Szkół Nr 1 w Olkuszu;
  5. Zespół Szkół Nr 4 w Olkuszu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *