Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej


W poniedziałek 14.03.2022r. obyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej dziewczyn, a 18.03.2022r. w piątek chłopców. Były to dni pełne emocji zarówno dla zawodników jak i opiekunów.

Dziewczyny w składzie: Nikola Lorek (kapitan drużyny), Dominika Kozioł, Olga Pabisek, Małgorzata Mirek, Maja Gut, Natalia Jamróg, Kapusta Natalia, Emilka Kiełtyka, Weronika Krakowiak, Justyna Kroczka, Julia Pabisek, Klaudia Plutka, Marta Roszak, Kamila Sadowska zajęły III miejsce. Opiekunem na zawodach były Panie Maria Beszterdo i Małgorzata Wójcik.
Ogólna klasyfikacja:
I miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
III miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu
Chłopcy w składzie: Cezary Książek (kapitan drużyny), Stanisław Mosur, Michał Dziopa, Jakub Kowal, Konrad Kowal, Szymon Scelina, Kamil Michalski, Kacper Lekki, Wiktor Zacłona, Jakub Soska, Piotr Sadowski, Wiktor Baranek, Patryk Fila, Bartłomiej Redel, Piotr Tyliba, Jan Żaba
zajęli IV miejsce! Opiekunem na zawodach były Panie Maria Beszterdo oraz Marta Gurgul.
Ogólna klasyfikacja:
I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
II miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Olkusz
III miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
IV miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu
V miejsce – Zespół Szkół nr 4 w Olkuszu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *