Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie “Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu”.


Po raz piąty projekt Zespołu Szkół Nr3 zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie wydawnictwa Nowa Era „Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu”. W tym roku zgłoszony do XII edycji konkursu projekt: „Wirtualny Trener Personalny” autorstwa Agaty Wdowik otrzymał grant na jego realizację, a Zespół Szkół Nr3 otrzymał zaszczytny tytuł Dobrze ZaPROJEKTowanej Szkoły za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Warto dodać, że jest to 13 projekt Zespołu Szkół Nr3, który został umieszczony w ogólnopolskiej bazie projektowej wydawnictwa Nowa Era.
Właśnie dotarły dyplomy dla nagrodzonych osób zaangażowanych w realizację projektu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *