Integracja – sposób na zgraną klasę


W dniu 28 września 2022 r. odbył się rajd integracyjny klas pierwszych. W trakcie imprezy nasze „pierwszaki” miały okazję poznać postać patrona szkoły Antoniego Kocjana, dzięki projekcji i wystawie, przygotowanej przez MOK Olkusz w jego domu rodzinnym. Mogły także spojrzeć na panoramę okolicy z odrestaurowanej wieży zamku Rabsztyn, posmakować regionalnej potrawy – ziemniaków pieczonych.

Ale najistotniejszą częścią rajdu były otrzęsiny klas pierwszych, które miały formę rywalizacji. Poszczególne konkurencje przygotowali uczniowie klasy 2cI. Zmagania rozgrywano w sferze sportowej m.in. zbijak czy budzące corocznie emocje „przeciąganie liny”, plastycznej – flaga klasy z jej logo i muzycznej – piosenka o klasie i profilu kształcenia.
W wyniku zaciętych potyczek wyłoniono zwycięzcę, którego przywilejem będzie organizacja otrzęsin klas pierwszych w następnym roku szkolnym.Zwycięzcą rajdu został klasa 1cI, II miejsce zajęła klasa 1aE, III miejsce klasa 1dP.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *