Powiatowa Licealiada – szachy


W dniu 17.11.2022 w naszej szkole, w auli odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w Szachach Drużynowych dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły 4 drużyny z Powiatu Olkuskiego. Rywalizacja między szkołami przebiegała w miłej i koleżeńskiej atmosferze i zgodnie z zasadą fair play.

Nasz zespół w składzie: Katarzyna Chabera, Maksymilian Januszek, Aleksandra Kasprzyk, Kacper Kordaszewski, Jakub Panek, Paulina Piątek, Mikołaj Sikora, Jakub Szczygieł oraz Kinga Szlęzak zajął 3 miejsce w powiecie. Serdecznie gratulujemy im godnego reprezentowania szkoły i życzmy dalszych sukcesów.
Wyniki:

  1. I LO w Olkuszu;
  2. IV LO w Olkuszu
  3. Zespół Szkół Nr 3 w Olkuszu
  4. Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *