Powiatowa Licealiada Chłopców w Piłce Siatkowej


Dnia 20.03.2023r. na Hali MOSiR w Olkuszu odbyła się Powiatowa Licealiada Chłopców w Piłce Siatkowej. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu niesamowitych meczy pełnych emocji i zaciętej rywalizacji nasza drużyna zdobyła czwarte miejsce. Brawo chłopcy – w przyszłym roku musimy być już na podium!

A oto nasza reprezentacja: Engelbardt Adam, Gąsiorek Damian, Goc Bartłomiej, Książek Cezary, Kudła Mateusz, Nowakowski Radosław, Redel Bartosz, Wrona Jakub, Żaba Bartosz, Wallentin Radosław, Baranek Wiktor, Mastela Krzysztof, Piotr Sadowski, Syguła Grzegorz. Wielkie brawa nalezą się również dla Pana Witolda Synowca, który przygotował uczniów do zawodów. Opiekunami w tym dniu byli: Witold Synowiec i Maria Beszterdo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *