XI Turniej Piłki Siatkowej “Fair Play Łączy Pokolenia”


Z satysfakcją stwierdzamy, że szkolne projekty żyją i cieszą się ogromnym powodzeniem, mamy nadzieję, że tak będzie nadal, ponieważ 3 października rozpoczęliśmy drugą dziesiątkę naszych turniejów promujących ideę fair play.

Są one jednocześnie szkolnym świętem siatkówki.Jest to okazja, aby na boisku spotkały się drużyny uczniów, uczennic, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół szkoły. W tym roku zgłosiło się do turnieju ok. 70 osób. I choć wynik nie jest najważniejszy, warto wspomnieć, że zwyciężyła drużyna nauczycieli. Tradycyjnie każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę dzięki sponsorowi, absolwentowi ZS Nr3 p. Adrian Jagielski, właścicielowi firmy Tup-tuś, któremu serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy za zdjęcia p. Mateusz Gamrat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *