Bardzo straszny bal


Dnia 27.10.2023 r. w Centrum Wsparcia Dziecka Niepełnosprawnego i Rodziny odbyło się spotkanie inaugurujące projekt “WOW – Wolontariat otwarty na wyzwania w powiecie olkuskim”! Dynie, nietoperze, kolor czarny İ pomarańczowy były głównym tłem dla Haloweenowego „Bardzo strrrrasznego balu” podczas którego nasi wolontariusze oraz rodziny z „Kawiarenki Pod Parasolem” mieli okazję się poznać oraz wspólnie pobawić.

Był konkurs na najbardziej “WOW przebranie”, korowód, mnóstwo cukierków i psikusów!

Projekt współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030

Wolontariusze wraz z opiekunem niebawem będą uczestniczyć w wyjazdowym szkoleniu, na którym też na pewno będzie ciekawie i pracowicie.