Sukces naszych Uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English ACE


Dnia 15 marca odbyła się już XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE, którego koordynatorkami były Joanna Kurek i Jagoda Skóra. Chęć przystąpienia do konkursu zadeklarowało 33 uczniów z różnych klas. Konkurs został zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.
Otrzymaliśmy właśnie wyniki z XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE i jest nam niezmiernie miło poinformować, że największym zwycięzcą jak i LAUREATEM konkursu języka angielskiego w naszej szkole został OLIWIER KOZIOŁ z klasy 2dP. Oliwier nie tylko został LAUREATEM konkursu, ale również otrzymał nagrodę rzeczową o wartości 500 zł!

OLIWIER KOZIOŁ 1 miejsce w województwie małopolskim, 2 miejsce w kraju!
Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego i dobrego wyniku w konkursie otrzymują z klas pierwszych:

 1. KAMIL RYMSZA 2 miejsce w województwie, 27 w kraju
 2. ANTONINA ZBOROWSKA 6 miejsce w województwie, 68 w kraju
 3. MARCIN ZASTAWNIK 23 miejsce w województwie, 305 w kraju
 4. KONRAD WITKOWSKI 26 miejsce w województwie, 347 w kraju klasy drugie:
 5. MILENA HOROSIN 17 miejsce w województwie, 141 w kraju klasy trzecie, czwarte i piąte:
 6. KAMIL ROSOŁEK 3 miejsce w województwie, 32 w kraju
 7. SZYMON JANUSZEK 7 miejsce w województwie, 71 w kraju
 8. DAMIAN ŁĄDKA 14 miejsce w województwie, 135 w kraju
 9. IGOR CHYLIŃSKI 20 miejsce w województwie, 240 w kraju
  GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom uzdolnień i talentów językowych!