Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców


W ostatnich dniach odbyła się powiatowa licealiada w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta dzielnie walczyli i godnie reprezentowali naszą szkołę na zawodach na hali sportowej w Olkuszu. Dziewczęta – III miejsce, Chłopcy – III miejsce.

Trenerem, selekcjonerem dziewcząt był Pan Adam Mocy
W skład dziewcząt wchodziły: Zuzanna Kafel, Paulina Kałdos, Kinga Remberska, Angelika Fira, Natalia Jamróg, Marta Roszak, Julia Tarnowska, Anna Zyg, Alicja Kamionka, Samanta Kubańska

Trenerem, selekcjonerem drużyny chłopców był Witold Synowiec
W skład chłopców wchodzili: Patryk Mlaś, Tomasz Gamrat, Michał Grzanka, Damian Lipski, Kacper Micyk, Radosław Nowakowski, Piotr Piątek, Patryk Skotniczny, Piotr Sowula, Kacper Wąsiel, Wojciech Wilk, Piotr Żaba

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Korzystając z okazji pragniemy złożyć najcieplejsze życzenia świąteczne płynące prosto z serca dla: Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom obsługi oraz wam cudowni uczniowie.