Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Koszykowej


W zeszły piątek 25.02.2022r. obyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w piłce koszykowej chłopców a 28.02.2022r. w poniedziałek dziewcząt.

Chłopcy w składzie: Piotr Sowula (kapitan drużyny), Patryk Mlaś, Paweł Imiołek, Kacper Wąsiel, Syguła Grzegorz, Patryk Skotniczny, Piotr Piątek, Patryk Kasprzyk, Mateusz Hałabiś, Dominik Furman, Kacper Drożyński, Sebastian Bieniecki zajęli IV miejsce. Opiekunem na zawodach był Pan Witold Synowiec a organizatorami Aleksandra Krupa oraz Maria Beszterdo.

Ogólna klasyfikacja:
I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
II miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
III miejsce – Zespół Szkół nr 1
VI miejsce – Zespół Szkół nr 3
V miejsce – Zespół Szkół nr 4

Dziewczęta w składzie: Bugaj Nikola (kapitan drużyny), Kamionka Alicja, Kiełtyka Emilia, Kozioł Dominika, Lorek Nikola, Ślusarczyk Oliwia, Tarnowska Julia zajęły II miejsce! Opiekunem na zawodach była Pani Maria Beszterdo, a organizatorem Jakub Stala.

Ogólna klasyfikacja:
I miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu
II miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu
III miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *