Szkolny Turniej Siatkówki


Ostateczna kolejność w całym turnieju była następująca:

Dnia 08.03.2022 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 3 w Olkuszu odbył się Szkolny Turniej Siatkówki. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn z klas: 1aEH, 1bTE, 1cI, 1dP, 2aER, 2bHT, 2cI, 2dP, 3aEH, 3bTT, 3CI, 3cTI, 3eP, 3dIR, 4c, 4d. Rozgrywki odbywały się systemem pucharowym do dwóch wygranych setów.

Najpierw z każdego rocznika zostali wyłonieni zwycięscy. W klasach pierwszych wygrała klasa 1cI, w klasach drugich klasa 2cI, w trzecich 3cTI i w klasach czwartych klasa 4cI. Po rozegraniu niesamowitych meczy pełnych emocji i zaciętej rywalizacji zwycięstwo przypadło klasie 3cTI.

  • miejsce I klasa 3cTI, 
  • miejsce II zajęła klasa 2cI
  • miejsce III klasa 1cI. 

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy natomiast wygrane klasy medale.

Organizatorami zawodów były Pani Małgorzata Wójcik i Maria Beszterdo.

Klasę 3cTI reprezentowali: Olaf Bień, Konrad Kowal, Jakub Kowal, Michał Dziopa, Szymon Scelina, Jakub Jurczyk, Kamil Michalski, Stanisław Mosur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *