Powiatowa Licealiada Młodzieży w pływaniu indywidualnymi dziewcząt i chłopców


Powiatowa Licealida Młodzieży w pływaniu indywidualnymi dziewcząt i chłopców. W dniu 11 marca 2022 na krytym basenie przy Szkole Podstawowej nr 2 w Olkuszu odbyły się powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Nasza szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy. W pływaniu indywidualnymi Marta Roszak z 3bTT zajęła II miejsce na 50m stylem grzbietowym oraz Debora Leszczyńska z 1d zajęła III miejsce na 50m stylem grzbietowym. W pływaniu indywidualnymi chłopców najlepiej spisał się Filip Maroszek z klasy 3cI, który na dystansie 50m stylem motylkowym zajął III miejsce w powiecie.

W pływaniu drużynowym 6×50m nasi chłopcy zajęli III miejsce w powiecie. Skład drużyny chłopców: Adamczyk Dawid, Gaweł Jakub, Hałabiś Mateusz, Maroszek Filip, Rak Oliwier, Sękala Dawid, Skrzypek Emil, Tochowicz Szymon, Woźniak Tomasz.
Serdecznie gratulujemy wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *