Sukcesy na Licealiadzie


Na Powiatowej Drużynowej Licealiadzie w Lekkiej Atletyce 23.05.22 w punktacji ogólnej nasze uczennice zdobyły II miejsce, a uczniowie IV. Kilka osiągniętych wyników, zdobytych medali, zasługuje na wyróżnienie: Ewelina Łabuzek I miejsce w biegu na 100m, a Kubanek zajęła III miejsce. Natalia Bugaj w skoku w dal zdobyła II miejsce, Debora Leszczyńska w biegu na 800m zajęła III miejsce, a Pabisek w konkurencji pchnięcia kulą również III miejsce. Sztafeta 4x100m dziewcząt zajęła III miejsce. Wśród chłopców najlepsze wyniki to: II miejsce Michała Dziechciowskiego w biegu na 100m, Damian Kozera na 1500m był drugi, a sztafeta 4x100m chłopców zajęła III miejsce. Opiekunami i sędziami były: Dominika Natkaniec i Agata Wdowik. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *