Dzień Dobrych Uczynków


Dnia 16 września 2022r. uczestniczyliśmy w akcji sprzątania i upiększania placu przed przedszkolem na Skałce.
Wspólnymi siłami udało nam się zgrabić i pozamiatać liście, pozbyć się chwastów oraz zasadzić śliczne wrzosy, które w chłodne dni będą cieszyły oko 🙂

Skupiliśmy się także na tablicach manipulacyjnych, które odświeżyliśmy i uzupełniliśmy o nowe ciekawe elementy. Wierzymy, że każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie i sprawi mu to tyle samo radości co nam!
Nie mogliśmy zapomnieć o zwierzętach, które bez naszej pomocy nie poradzą sobie w nadchodzącą zimę – w trosce o nich powiesiliśmy karmniki, które mamy nadzieję chociaż trochę ochronią ptaszki, które będą poszukiwały schronienia i jedzenia.
Pogoda nie rozpieszczała ale nawet to nie zniechęciło nas do jesiennych porządków w końcu “jak nie my to kto?” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *