Dzień Sportu Przedszkolaków


W dniu 26.09 na naszej nowej sali gimnastycznej odbył się Dzień Sportu dla podopiecznych z Uniwersytetu Przedszkolaka. Animatorki czasu wolnego (również nasze uczennice) wraz z Wolontariuszami ze Szkolnego Klubu Wolontariatu stanęli na wysokości zadania i przy muzyce zorganizowali wiele ciekawych atrakcji w celu rozgrzania naszych najmłodszych gości. Po rozgrzewce przedszkolaki zdrowo rywalizowały ze sobą w wybranych konkurencjach sportowych

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że ruch to nie tylko zdrowie a także wiele radości i śmiechu!
Podziękowania należą się dla KS Flika za wypożyczenie sprzętu oraz oczywiście dla naszych wspaniałych uczniów i wolontariuszy wraz z opiekunami dzięki, którym wszystko się udało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *