Relacja z zawodów


Dnia 4 października na stadionie odbyła się Powiatowa Licealiada w korespondencyjnej Lidze LA, której organizatorkami były Marta Gurgul i Sylwia Molik (ZS Nr 1).

Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej (Banasik Dominik, Bujakiewicz Jakub, Chwast Maciej, Dziechciowski Michał, Dziopa Michał, Engelbartd Adam, Grandys Dawid, Hajduła Dawid, Siewierski Kacper, Kozera Damian, Krowicki Dominik, Marszałek Igor, Mastela Krzysztof, Nocoń Filip, Osuch Wojciech, Pilch Mateusz, Pomierny Kacper, Pomierny Szymon, Porębski Jakub, Strzałka Maciej, Szylko Jakub).

Drużyna dziewcząt zajęła w klasyfikacji drużynowej 2 miejsce (Banyś Małgorzata, Bugaj Nikola, Kafel Oliwia, Kamionka Alicja, Kania Anita, Kantak Emilia, Krężel Nela, Kubanek Julia, Kwiatkowska Karolina, Leszczyńska Debora, Lorek Nikola, Łabuzek Ewelina, Osak Wiktoria, Parfińska Alicja, Poseł Oliwia, Regulska Anastazja, Seweryn Anna, Tarnawska Julia, Wojdyła Patrycja, Kiełtyka Alicja, Pabisek Kinga).
Uczniowie świetnie się spisali. Zajęli wysokie lokaty w konkurencjach indywidualnych, za które otrzymali dyplomy i medale. Dziękujemy za reprezentowanie szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Dominika Natkaniec, Witold Synowiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *