Moja pasja – Bachata


W dniu 8.03.2023r. z okazji Dnia Kobiet w auli szkolnej odbyło się przedsięwzięcie – „MOJA PASJA – BACHATA”. Program ten ma na celu przede wszystkim popularyzację różnorodnych, aktywnych form spędzania wolnego czasu. Tym razem odwiedził nas tancerz, były absolwent naszej szkoły – Pan Przemysław Kubica.

Przybliżył on uczniom, czym jest BACHATA – zmysłowy taniec z Dominikany, który można tańczyć zarówno w parze jak i solo. Uczniowie mieli okazję poznać podstawowe kroki tańca oraz aktywnie spędzić czas przy wspaniałej latynoamerykańskiej muzyce.
Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego chcemy, aby były cykliczne – w tym roku planujemy jeszcze koszykówkę i jeździectwo. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest Pani Maria Beszterdo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *