IX Powiatowy Konkurs Taneczny “Nasz Polonez”


W auli Zespołu Szkół Nr3 spotkały się po raz dziewiąty zespoły taneczne ze wszystkich olkuskich szkół ponadpodstawowych, żeby tańczyć poloneza. Patronatem naszą imprezę objął starosta olkuski p. Bogumił Sobczyk, który również przewodniczył pracom Jury. Starostwo Powiatowe ufundowało nagrody dla tancerzy. W organizację włączyło się również Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie. Obok p. Starosty oceniali tancerzy dyrektorzy szkół olkuskich oraz kierownik MCDN p.J.Czuchnowska.

Poziom był naprawdę wysoki. Ostatecznie zwyciężyli i zdobyli Puchar Dyrektorów Szkół Olkuskich tancerze z Zespołu Szkół Nr 3, których przygotowała A. Wdowik, II miejsce zdobył ZS Nr 4 przygotowanych przez B. Dumarę-Urban i M. Pastwę, a III miejsce zajęło I LO, które przygotował J. Stala. Wyróżnienie dla najlepszej tancerki otrzymała Patrycja Tomczyk. Nasz zespół tańczył w składzie: Oliwia Kocjan, Damian Kozera, Alicja Parfińska, Kamil Foryś, Jakub Kołodziejczyk, Zuza Lipa, Patrycja Tomczyk, Marek Pielka, Roksana Goraj, Filip Serwatka, Mateusz Kowal, Julia Pawlik, Roksana Rosikoń, Miłosz Barczyk, Małgosia Kostrzewa, Hubert Adamek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *